Šioje Privatumo politikoje galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės internetinėje parduotuvėje www.topocentras.lt, naudojatės „VŠI 911Garažas” aplikacija, ar bet kurioje VŠI 911Garažas” fizinėje parduotuvėje pateikiate savo duomenis, ką su šia informacija darome, kiek laiko ją saugome ir kam perduodame. Taip pat čia rasite svarbios informacijos apie Jūsų teises, susijusias su Jūsų duomenų tvarkymu. Jūsų asmens duomenų valdytojas yra VŠI 911Garažas”, kodas 134777619, R. Kalantos g. 32, Kaunas, LT 52494, tel. +370 660 00200, el. paštas info@911garazas.lt


Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis vadovaudamiesi Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016/679 (toliau – Reglamentas), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir kitais Jūsų asmens duomenų tvarkymui taikomais teisės aktais. Privatumo politikoje vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Reglamente. Su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti el. paštu: info@911garazas.lt arba kreiptis raštu į „VŠI 911Garažas”, R. Kalantos g. 32, Kaunas, LT-52494.


Asmenys, kurie yra jaunesni negu 14 metų amžiaus, negali mūsų interneto svetainėje pateikti jokių savo asmens duomenų. Jei Jums mažiau nei 14 metų, prieš pateikdami savo asmens duomenis mūsų interneto svetainėje turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų atstovų (globėjų, rūpintojų) sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo.

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?


Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine www.topocentras.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir panašiai.


Šią informaciją renkame naudodami „Google Analytics“ įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti, kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Daugiau apie „Google Analytics“ ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia >>


Jeigu pageidaujate, kad „Google Analytics“ įrankiai nefiksuotų informacijos apie Jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.Slapukai

Kad svetainė tinkamai veiktų, į Jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių.


Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma Jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o Jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą. Slapukai įrašomi tik jeigu Jūs iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą, išskyrus slapukus, kurie reikalingi mūsų paslaugoms teikti.


Kam naudojame slapukus?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kurie:

  • Atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs;
  • Nustatytų, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose;
  • Pateiktų Jūsų peržiūrėtų prekių sąrašą;
  • Pagal lankytojo naršymo svetainėje istoriją pritaikytų lankytojui internete rodomą reklamą;
  • Fiksuotų statistiką apie svetainės lankomumą;
  • Prisimintų Jūsų, kaip „Google“ paslaugų naudotojo, atliktus pasirinkimus.


Slapukų naudojimo teisinis pagrindas – mūsų teisėti interesai užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą (pvz., pirkinių krepšelio veikimą), o kai slapukai naudojami Jūsų parinktims įsiminti, statistiniais ir pritaikytos reklamos teikimo tikslais – Jūsų sutikimas.


Toliau skyriuje „Kaip kontroliuoti slapukus?“ galite sužinoti, kaip atšaukti Jūsų duotus sutikimus dėl slapukų naudojimo.Tiesioginė rinkodara (reklamos siuntimas)

Laikas nuo laiko atsiųsime Jums naujienų ar pasiūlymų, jei davėte tam sutikimą:

  • registruodamiesi ar pirkdami svetainėje;
  • užsisakydami šiuos pranešimus naujienlaiškių skyriuje;
  • kai registravotės akcijoje, žaidime ar kitais būdais nuolaidai ar kitai naudai gauti.

Galime pateikti reklamos pranešimų tiesiogiai Jūsų naudojamoje naršyklėje, jeigu su tuo sutiksite.

Teisinis pagrindas siųsti šiuos pranešimus –Jūsų sutikimas (Reglamento 6 str. 1 d. (a) punkta). Turite teisę nesutikti gauti tiesioginės rinkodaros pranešimų arba bet kada jų atsisakyti paspausdami atsisakymo nuorodą el. laiške, atsiųsdami SMS atsisakymo žinutę ar valdydami savo paskyros nustatymus.


Jūsų asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslu bus tvarkomi 5 metus nuo Jūsų sutikimo davimo ir paskutinės bendravimo su Jumis dienos. Suėjus nurodytam terminui ar atšaukus sutikimą Jūsų asmens duomenys bus nedelsiant sunaikinti arba nebenaudojami tiesioginiai rinkodarai siųsti.

Individualizuotų pasiūlymų teikimas

Jūsų paskyroje nurodytus ir pirkinių istorijos duomenis naudosime siekdami įvertinti Jūsų poreikius ir pomėgius, kad galėtume pasiūlyti Jums nuolaidas toms prekėms, kurios gali būti Jums labiau reikalingos. Tokį vertinimą (kitaip vadinamą profiliavimu) atliekame automatizuotai. Klientų profilius sudarome įvertindami įvairius demografinius požymius ir pirkinių tendencijas. Pavyzdžiui, jeigu svetainėje esate įsigiję siurblį, galime įtraukti Jus į vartotojų grupę, kurią ketiname informuoti apie akcijas siurblių priedams ar keičiamoms dalims. Galime automatizuotai parinkti ir pasiūlyti tas prekes, kuriomis paprastai domėjosi kiti mūsų klientai, pirkę panašias prekes kaip ir Jūs.


Jūsų duomenis individualizuotiems pasiūlymams parinkti naudosime tik jeigu tam nepaprieštaravote:

  • registruodamiesi ar pirkdami svetainėje


Teisinis pagrindas tvarkyti Jūsų duomenis profiliavimo tikslais – mūsų teisėtas interesas pritaikyti savo paslaugas kiek įmanoma tiksliau klientų poreikiams bei efektyvinti mūsų verslą (Reglamento 6 str. 1 d. (f) punktas). Turite teisę bet kada nesutikti, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi profiliavimo tikslais valdydami savo paskyros nustatymus.